single-image

İSPARK İş Başvurusu Nasıl Yapılır

İSPARK iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Sosyal Yardım Haberleri
2005 yılında kurulan İSPARK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ortaklığı ile kurulmuş bir yapılanmadır. Amacı güvenli ve güler yüzlü hizmet vermek olan bu yapılanma sayesinde, İstanbul’da, büyük ölçüde park sorunu ortadan kalkmıştır. Park etme kültürünün geliştirilmesi ve sürücülerin daha güvenli bir şekilde araçlarını yönetebilmesi amacıyla kurulan bu sistem sayesinde, katlı, kapalı ya da açık otopark sayısı her geçen gün biraz daha artmaktadır.
Şehir içinde park etmeyi çok daha kısa sürelere çekmek ve uzun süreli park ihtiyacı için trafikten uzak, güvenli ve konforlu alanlara yönlendirmek amacını güden bu sistem, binlerce çalışanı ile birlikte büyümeye devam ediyor. Akıllı bisiklet, park et ve devam et, tekne park ve heliport gibi hizmetleri olan İSPARK, çaycıdan temizlik personeline, valeden güvenliğe kadar pek çok alanda personel alımı yapmaya hazırlanıyor. İşte İSPARK iş başvurusu konusunda merak ettikleriniz.
İSPARK İş İlanlarıİSPARK İş İlanları
İSPARK İş İlanları
Az önce de belirttiğimiz gibi İSPAK bir İstanbul Büyükşehir Belediye’si iştirakidir. Dolayısıyla bu yapılanmaya başvuru yapmak için https://kariyer.ibb.istanbul/ adresini ziyaret etmek gerekmektedir. İşçi ve memur kadrolarına alım yapmayı sürdüren İSPARK, ilkokul, lise, lisans ve lisans üstü alımlarına devam ediyor. Yapılan başvurular kurumun İnsan Kaynakları havuzunda birikir ve sonrasında başvuru süreci başlar. Şartları taşıyan adaylar görüşmeye çağrılarak eleme süreci devreye girer. Başvuruları olumlu sonuçlanan adaylar ise kısa bir eğitim sürecinin ardından iş başı yapmaktadır.
İSPARK Hangi Alanlarda Alım Yapıyor
İSPARK bir otopark işletmesi olduğu için elbette en çok alımı da bu yönde yapıyor. İSPARK iş başvurusu yapmak isteyenler için aşağıdaki pozisyonlarda alımların sıklıkla yapıldığını söylemek mümkün. Bu alanlar ise şöyle;
Gişe personeli,
Otopark görevlisi,
Güvenlik görevlisi,
Tahsilat personeli,
Yardımcı personeller,
Bu alanlarda çalışmak isteyenlerin ilgili linkten iştirakler kısmına ulaşması ve kendilerinden istenilen formu doldurması gerekmektedir.
İSPARK Personel Alımı
İSPARK Personel Alımı

İSPARK Personel Alımı

İSPARK kadro alımında son derece hassas davranmaktadır. Bunun nedeni de hizmete tabii tutulan kişilere çok büyük değer verilmesidir. BU nedenle İSPARK eleman açığı vermek durumundadır. Büyük bir firma olarak pek çok kişiye kapısını açmıştır. Başvuru yapmak da oldukça kolaydır. İşçi alımında çok titiz davranılacağını da belirtmek gerekir.

İSPARK İletişim Bilgileri

İSPARK İletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Yaman evler Mahallesi, Alemdağ Caddesi, Karacabey Sokak No: 4, Ümraniye/İSTANBUL
  • Telefon: 0216 635 00 00
  • Faks: 0216 635 00 83

Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Benzer İçerikler

Diğer Güncel

İşte Kaymakamlıkların Verdiği Tüm Maddi Destekler! Siz de Bunlara Başvurup 6000 Lira Alabilirsiniz

single-image

Vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olmayı amaçlayan kaymakamlıklar, farklı kalemlerde 6000 liraya varan maddi destek sağlayacağını açıkladı.

deste

Sosyal devlet anlayışını sağlamaya çabalayan kaymakamlıklar, ihtiyaç sahibi kişilere çeşitli alanlarda maddi yardım veriyor. Sosyal yardım kapsamı altında; gıda, eğitim, barınma, sağlık, yakacak ve giyecek ürün desteği gibi maddi destekler ihtiyaç sahibi vatandaşlara iletiliyor. Ülkemizde yaşayan ve Türk vatandaşı olan yardıma muhtaç ailelere, tüm kaymakamlıklar tarafından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığıyla gerekli incelemeler yapıldıktan sonra çeşitli yardımlar yapılıyor. Halk arasında kaymakamlık yardımları olarak bilinen bu yardımlara başvurmak için bazı şartların karşılanması gerekiyor. 6000 lirayı aşan bu yardımlardan milyonlarca vatandaş yararlanabiliyor.

KAYMAKAMLIK SOSYAL YARDIMLARI

İhtiyaç sahibi vatandaşlar yararlanabilsin diye kaymakamlıklar tarafından çok sayıda sosyal yardım verilmektedir. İhtiyaca yönelik…

Daha Fazla Görüntüle
Diğer Güncel

Kaymakamlık Yardımına Başvuru Yapma 2022

single-image

Her yıl ihtiyaç sahiplerine verilmekte olan yardımla ilgili vatandaşlar merak içindedir. Makalemizde 2022 yılı için Kaymakamlık yardımıyla ilgili bilgiler vereceğiz.

Yardıma ihtiyacı olan aileler ve kişiler için Kaymakamlık yardım yapmakta ve insanlarda bu konu için nasıl başvuru yapılacağı konusunda araştırmalara yapmaktadır. Kaymakamlık yardım başvurusu nasıl yapılır? Sorusu için kişinin şahsen gidip başvuru oluşturması gerekmektedir. Eğer evliyseniz eşlerden yalnızca birinin başvuru yapması yeterli olmaktadır. Başvuru sırasında size verilen formun eksiksiz şekilde doldurulması önemlidir. Kaymakamlık yardım formu her kaymakamlık için farklılık gösterse de genel olarak kolay şekilde doldurularak başvurunuz alınmaktadır. Kaymakamlığa bırakılan bu başvuru formu sonrasında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı diğer işlemleri ve incelemeleri yapmaktadır.

Kaymakamlık Yardımları Nelerdir?

Şartlı eğitim yardımları, şartlı sağlık yardımları, dul maaşı, yaşlılık maaşı, engelli maaşı, öksüz – yetim maaşı, asker yakın aylığı, kömür yardımı, elektrik yardımı, para yardımı, kira yardımı gibi yardımların tümü kaymakamlık yardımları nelerdir? Sorusunun yanıtıdır….

Daha Fazla Görüntüle
Tüm Hakları Saklıdır... Copright 2022 | Sare Web Tasarım