single-image

Milli Eğitim Bakanlığı Lise Mezun 40 Yaş Sınır Kadrolu Personel Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanlarda kadrolu kamu personeli alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller ön büro elemanı ve garson olarak istihdam edileceklerdir.

İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanlara göre Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Erzincan Kemaliye ve Aksaray Öğretmenevi bünyesinde istihdam edilmek üzere kadrolu 2 personel alınacaktır. Personel alımında adaylar için en az lise mezunu olmak ve 40 yaş sınırı vardır.

Personel alımında adaylar için başvuru süreci nasıl işleyecek.

Adaylar başvurularını 3 Ekim 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden çevrimiçi olarak hizmet noktalarına giderek şahsen ve ALO 170 hattını arayarak telefonla yapacaklardır.

Kemaliye Öğretmenevi ön büro elemanı alımı için (1 kişi) En az lise mezunu olmak, Bilgisayar operatörlüğü sertifikasına sahip olmak, 18.- 30 yaş arasında olmak, Alanında en az 3 yıl çalışmış olmak, Kemaliye ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Adaylar için kura çekim işlemi 10 Ekim 2022 Tarihinde 10:00 – 11:00 saatleri arasında Kemaliye öğretmenevinde yapılacaktır.

Adaylar için İŞKUR başvuru numarası 00007068123’tür.

Aksaray Öğretmenevi garson alımı için (1 kişi) En az lise en fazla Lisans mezunu olmak, 18.- 40 yaş arasında olmak, Alanında en az 1 yıl çalışmış olmak, MEB onaylı hijyen sertifikasına sahip olmak, Sağlık açısından vardiyalı çalışmasına engel bir durumu bulunmamak, Aksaray merkezde ikamet ediyor olmak.

Adaylar için kura çekim işlemi 7 Ekim 2022 Tarihinde saat 10:00’da Aksaray öğretmenevinde yapılacaktır.

Adaylar için İŞKUR başvuru numarası 00007065080’dir.

Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Benzer İçerikler

Diğer Güncel

İşte Kaymakamlıkların Verdiği Tüm Maddi Destekler! Siz de Bunlara Başvurup 6000 Lira Alabilirsiniz

single-image

Vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olmayı amaçlayan kaymakamlıklar, farklı kalemlerde 6000 liraya varan maddi destek sağlayacağını açıkladı.

deste

Sosyal devlet anlayışını sağlamaya çabalayan kaymakamlıklar, ihtiyaç sahibi kişilere çeşitli alanlarda maddi yardım veriyor. Sosyal yardım kapsamı altında; gıda, eğitim, barınma, sağlık, yakacak ve giyecek ürün desteği gibi maddi destekler ihtiyaç sahibi vatandaşlara iletiliyor. Ülkemizde yaşayan ve Türk vatandaşı olan yardıma muhtaç ailelere, tüm kaymakamlıklar tarafından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığıyla gerekli incelemeler yapıldıktan sonra çeşitli yardımlar yapılıyor. Halk arasında kaymakamlık yardımları olarak bilinen bu yardımlara başvurmak için bazı şartların karşılanması gerekiyor. 6000 lirayı aşan bu yardımlardan milyonlarca vatandaş yararlanabiliyor.

KAYMAKAMLIK SOSYAL YARDIMLARI

İhtiyaç sahibi vatandaşlar yararlanabilsin diye kaymakamlıklar tarafından çok sayıda sosyal yardım verilmektedir. İhtiyaca yönelik…

Daha Fazla Görüntüle
Diğer Güncel

Kaymakamlık Yardımına Başvuru Yapma 2022

single-image

Her yıl ihtiyaç sahiplerine verilmekte olan yardımla ilgili vatandaşlar merak içindedir. Makalemizde 2022 yılı için Kaymakamlık yardımıyla ilgili bilgiler vereceğiz.

Yardıma ihtiyacı olan aileler ve kişiler için Kaymakamlık yardım yapmakta ve insanlarda bu konu için nasıl başvuru yapılacağı konusunda araştırmalara yapmaktadır. Kaymakamlık yardım başvurusu nasıl yapılır? Sorusu için kişinin şahsen gidip başvuru oluşturması gerekmektedir. Eğer evliyseniz eşlerden yalnızca birinin başvuru yapması yeterli olmaktadır. Başvuru sırasında size verilen formun eksiksiz şekilde doldurulması önemlidir. Kaymakamlık yardım formu her kaymakamlık için farklılık gösterse de genel olarak kolay şekilde doldurularak başvurunuz alınmaktadır. Kaymakamlığa bırakılan bu başvuru formu sonrasında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı diğer işlemleri ve incelemeleri yapmaktadır.

Kaymakamlık Yardımları Nelerdir?

Şartlı eğitim yardımları, şartlı sağlık yardımları, dul maaşı, yaşlılık maaşı, engelli maaşı, öksüz – yetim maaşı, asker yakın aylığı, kömür yardımı, elektrik yardımı, para yardımı, kira yardımı gibi yardımların tümü kaymakamlık yardımları nelerdir? Sorusunun yanıtıdır….

Daha Fazla Görüntüle
Tüm Hakları Saklıdır... Copright 2022 | Sare Web Tasarım